Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Výroba webu na WordPress a marketing

WordPress prezentace s online rezervací půjčovny nářadí

Vyrobili jsme stránky, které pomohou našemu klientovi ve snadné a rychlé rezervaci a správě nářadí a strojů.

 Vezmeme to od podlahy

Firma TD-INTERIÉRY se zabývá návrhem interiérů a jejich následnou realizací, případně rekonstrukcí. V portfoliu služeb mají také možnost půjčit si stavební nářadí a stroje. A to není vše, jejich hlavní parketou jsou totiž podlahy. Tohle všechno měl nový web zahrnout. Nakonec jsou weby dva, TD-PODLAHY fungují na své prezentaci.

Patřičně se vybavíme

Hlavním cílem, který má nový web plnit, je systém pro snadnou rezervaci strojů a nářadí pro realizaci i rekonstrukci interiéru. Půjčovna byla na starém webu nepřehledná a bylo třeba ji více přizpůsobit zákazníkům. Kromě toho došlo k vytvoření druhého webu, zaměřeného na podlahy, který se s tím interiérovým propojuje. Oba weby jsou postavené na bohatém obsahu a fotkách.

Realizujeme na míru 

Webové stránky jsme vytvořili na individuálně upraveném WordPress řešení. Kromě rezervačního systému zde funguje také blog, sloužící jako poradna a studnice vědomostí nebo virtuální prohlídky. Obsah, dodaný samotným klientem, jsme vylepšili o námi upravené fotografické bannery v úvodu homepage. 

Pomůžeme v online světě 

U obou webů budeme pomáhat s marketingovými strategiemi přesně tak, jak bude potřeba. Ať už to bude PPC reklama, úprava popisků nebo titulky. Jelikož u TD-PODLAHY mají práce až po strop, zaměříme se na marketing zejména u půjčovny nářadí a rekonstrukce interiérů na webu TD-INTERIÉRY a tyto služby se pokusíme vyzdvihnout.

Zajímavá realizace půjčovny 

Online rezervace jsou řešení, která na webu usnadňují našim klientům práci a šetří jejich čas. Jsme rádi, že i v tomto případě rezervační systém funguje jak má a klient je spokojen. 

Postaráme se o vaši online
prezentaci od podlahy po strop

 Napište nám na info@antstudio.cz nebo zavolejte na +420 774 828 242.

 

Chci kompletní péči od mravenců

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.