Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Výroba webu na WordPress a marketing

WordPress prezentace s online rezervací půjčovny nářadí

Vyrobili jsme stránky, které pomohou našemu klientovi ve snadné a rychlé rezervaci a správě nářadí a strojů.

 Vezmeme to od podlahy

Firma TD-INTERIÉRY se zabývá návrhem interiérů a jejich následnou realizací, případně rekonstrukcí. V portfoliu služeb mají také možnost půjčit si stavební nářadí a stroje. A to není vše, jejich hlavní parketou jsou totiž podlahy. Tohle všechno měl nový web zahrnout. Nakonec jsou weby dva, TD-PODLAHY fungují na své prezentaci.

Patřičně se vybavíme

Hlavním cílem, který má nový web plnit, je systém pro snadnou rezervaci strojů a nářadí pro realizaci i rekonstrukci interiéru. Půjčovna byla na starém webu nepřehledná a bylo třeba ji více přizpůsobit zákazníkům. Kromě toho došlo k vytvoření druhého webu, zaměřeného na podlahy, který se s tím interiérovým propojuje. Oba weby jsou postavené na bohatém obsahu a fotkách.

Realizujeme na míru 

Webové stránky jsme vytvořili na individuálně upraveném WordPress řešení. Kromě rezervačního systému zde funguje také blog, sloužící jako poradna a studnice vědomostí nebo virtuální prohlídky. Obsah, dodaný samotným klientem, jsme vylepšili o námi upravené fotografické bannery v úvodu homepage. 

Pomůžeme v online světě 

U obou webů budeme pomáhat s marketingovými strategiemi přesně tak, jak bude potřeba. Ať už to bude PPC reklama, úprava popisků nebo titulky. Jelikož u TD-PODLAHY mají práce až po strop, zaměříme se na marketing zejména u půjčovny nářadí a rekonstrukce interiérů na webu TD-INTERIÉRY a tyto služby se pokusíme vyzdvihnout.

Zajímavá realizace půjčovny 

Online rezervace jsou řešení, která na webu usnadňují našim klientům práci a šetří jejich čas. Jsme rádi, že i v tomto případě rezervační systém funguje jak má a klient je spokojen. 

Postaráme se o vaši online
prezentaci od podlahy po strop

 Napište nám na info@antstudio.cz nebo zavolejte na +420 774 828 242.

 

Chci kompletní péči od mravenců

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů