Tvorba webových stránek WordPress

 

Máte zájem o vytvoření moderních a kvalitních webových stránek ve WordPressu? Pomůžeme vám s realizací nových webových stránek ze šablony nebo individuálně na míru vaším potřebám. Máme specializovaný tým přímo pro WordPress, který se bude věnovat vašemu projektu od začátku až po spuštění a pomůžeme vám také nastartovat vaše podnikaní pomocí internetového marketingu.

 
Tvorba stranek WordPress

WordPress v současné době představuje jeden z nejrozšířenějších redakčních open source systémů nebo-li CMS (content management system), který umožňuje díky mnoha již hotovým šablonám levněji vytvořit prezentace pro menší projekty a střední firmy. 

 

Ceník - přehled cenových balíčků

Levné webové stránky založené na WordPressu

Potřebujete jen pomoci s počátečním krokem při realizaci nových webových stránek ve WordPressu? Připravíme vám levné webové stránky na vybrané šabloně a se zvoleným demo obsahem. Nainstalujeme základní moduly a následně vás zaškolíme do využívání redakčního systému.

Tvorba a plnění následného obsahu, včetně struktury bude zcela ve vašich rukou, pokud však budete potřebovat asisentci, můžete využít našich doplňkových konzultaci a servisu, nebo využít přípravu kompletního WordPressu ze šablony.


Kompletní WordPress web podle šablony

Doporučená varianta, pokud potřebujete vytvořit kompletní webové stránky ve WordPress. Celé řešení přenecháte na odbornících, vy se staráte pouze o přípravu textů a fotografií pod naším vedením. Vyřešíme správně strukturu adres stránek (URL) a základní optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Naplníme vámi dodaný obsah dle domluveného rozsahu. Nainstalujeme také základní moduly dle upřesněné specifikace.

Na konci budete mít kompletně připravenou prezentaci firmy včetně optimalizace zobrazení na mobilních zařízeních. Na závěr vás zaškolíme, abyste si mohli další úpravy realizovat zcela samostatně, případně s pomocí našeho servisu.


Originální WordPress na míru

Potřebujete zajistit realizaci stránek na klíč? Nechcete se psát texty a řešit propagaci? Navrhneme vám kompletní strategii vašeho webu, vytvoříme texty podle zadání a grafiku na mírů pomocí předem vytvořených návrhů nebo šablony. Webové stránky řádně otestujeme a nastavíme podle vysokých kvalitativních standardů, optimalizujeme pro vyhledávače (SEO) a otestujeme v mobilních zařízeních.

Součástí služeb je tak kompletní servis a zajištěný rozvoje webových stránek. Pokud máte zájem o rozsáhlejší individuální řešení, doporučujeme využít náš vlastní redakční systém.


PROČ SI VYBRAT NAŠE SLUŽBY?

 
 • Vždy aktuální a zabezpečná verze WordPressu

  Využíváme vždy poslední aktuální verzi redakčního systému WordPress v českém jazyce s možností pravidelných aktualizaci v rámci servisu, na které se podílí více než tisíce vývojářů z celého světa.

 • Rozšíření funkcí pomocí více než 1000 modulů

  Webové stránky oproti základu umíme rozšířit o spousty užitečných funkcí jako jsou poptávkové formuláře, katalogy s produkty, napojení na sociální sítě, zpravodaje (newslettery), rezervační systémy či jazykové mutace a mnohé další. Snažíme se vždy nalézt optimální řešení pro vaší konkrétní potřebu.

 • Profesionální WordPress tým se školením a podporou

  Bude se vám věnovat náš specializovaný tým pouze pro WordPress, který pravidelně sleduje novinky a zajímavosti z prostředí vývoje WordPressu. Odpoví na vaše případné dotazy a postará se o vaše zaškolení do využívání systému, abyste si mohli snadno spravovat obsah zcela samostatně.

 • Bezpečnost především a https standardem

  WordPress se díky své otevřenosti a rozšířenosti stává častým cílem útoků. Problematiku bezpečnosti proto bereme velice vážně a využíváme nejnovější bezpečnosti opatření využívající bezpečnostní rozšíření, SSL certifikáty (https) a napojení na Google Search Console pro sledování stavu webu.

 • Moderní hostingové služby s nejnovějším PHP 7

  K webovým stránkám můžete také využít naše webhostingové služby na rychlých serverech využívajících nejnovější skriptovací jazyk PHP 7, díky kterému budou vaše webové stránky až 2x rychlejší oproti standardně využívanému nastavení u konkurence. To vše včetně denních záloh a e-mailových schránek v ceně webhostingu.

 • Internetový marketing pro váš úspěšný start

  Standardem u každých webových stránek je přidání Google Analytics pro sledování statistik a cílů pro následný internetový marketing v rámci, kterého ho vám můžeme zajistit kompletní propagaci stránek a další optimalizace pro vyhledávače, přes správu sociálních sítí jako je Facebook až k placené reklamě jako je Sklik, AdWords a další.

Domluvte si konzultaci

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte poptávkový formulář

Nebo nás můžete kontaktovat na:
Telefon: +420 774 828 242 | E-mail: info@antstudio.cz

Více kontaktů

Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...