Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Výroba dvou webů, úprava obsahu, marketing

Web ve třech jazycích pro ARC-Robotics

Pro společnost, která dodává roboty do výrobních procesů, jsme vytvořili dva weby. Jeden pro automatizaci a robotizaci výroby a druhý pro správu a servis všech jejich robotů. Pojďte se na to podívat.

Efektivita a usnadnění práce

V ARC-Robotics navrhují, realizují a servisují robotické systémy pro automatizaci výroby v různých průmyslových odvětvích. Pomocí robotů FANUC pomáhají dalším firmám zefektivnit výrobu, šetřit čas a zjednodušit práci lidem. To samé dostali od nás díky kompletní péči o webové prezentace.

Webová evidence pro správu a servis robotů

Naše spolupráce začala výrobou webu, který pomáhá se správou již nasazených robotů do provozu. V pozadí zdánlivě jednoduchého řešení je však evidence všech robotů, které kdy byly firmou dodány a kompletní informace o nich, včetně přehledu proběhlých i plánovaných servisních prohlídek.

Pomocí aplikace na pozadí stránek má tak servisní tým pohromadě veškeré informace o robotech u všech svých klientů. Klienti si zase mohou na stránkách objednat školení obsluhy robotů, náhradní díly, případně mimořádný servis.

Web pro prezentaci služeb

Druhý web, který jsme vyráběli, je řešení online prezentace služeb společnosti s nabídkou jejich robotů a možnostmi jejich využití. Postupovali jsme klasickou cestou, od poznání klienta přes grafické návrhy webu až po výrobu a spuštění. Před samotným spuštěním jsme se pustili ještě do obsahu, který potřeboval naši péči. Vše tak, abychom zachovali jasně danou korporátní identitu společnosti. Během celé výroby jsme kladli důraz na mobile first, tedy správné zobrazování webu v mobilních zařízeních. 

U klienta jsme také řešili migraci všech e-mailových adres k nám na servery.

Rozsáhlá pomoc s obsahem

Webové stránky potřebovaly před svým spuštěním poladit technický obsah od klienta tak, aby byl optimalizovaný pro vyhledávače a zároveň uživatelsky příjemný a srozumitelný pro návštěvníky webu. Povolali jsme copywriterku, aby se celé úpravy textů zhostila a vizuálu stránek to výrazně prospělo.

Následovala anglická a německá mutace celých webových stránek. Obě jsme pro klienta vyrobili a naplnili přeloženým obsahem.

Nezahálí ani náš marketingový tým

Zatímco výroba pracovala na samotné přípravě webu ke spuštění, kreativní tým si hrál s obsahem a bannery, naše marketingové oddělení se věnovalo školení týmu ARC-Robotics v užívání sociálních sítí a přípravě marketingových kampaní. I s marketingem budeme aktivně pomáhat, ať už půjde o zlepšení pozic ve vyhledávání (SEO), zvýšení povědomí o firmě a práci klienta skrze sociální sítě nebo třeba přesně zacílené reklamní kampaně přes PPC. Tak, aby byl spokojený klient ještě spokojenější.
 

Co na naši práci říkají v ARC-Robotics

„ANTi, jak my jim ve firmě ARC-Robotics říkáme, odvádí opravdu profesionální práci ve svém oboru. Dokáží sladit jak technickou stránku věci, tak tu grafickou a vizuální. Mají vkus, styl a vyznají se. Nebojí se úplných lajků, pomůžou, vysvětlí a vyjdou vstříc i těm náročnějším nápadům.“

Postaráme se o vaši online prezentaci od základů

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů