Analýza klíčových slov

Potřebuji analýzu klíčových slov?

Analýza klíčových slov je důležitá pro plánování a rozvoj internetového marketingu. Díky analýze poznáte potenciální klienty a můžete přesněji zaměřit následující marketingové aktivity, včetně SEO, tvorby obsahu nebo PPC. Vyhodnocením analýzy začínají všechny efektivní marketingové strategie, protože získáte data, která podpoří správé rozhodování a umožní věnovat se přednostně největším příležitostem a neztrácet čas, peníze ani energii napřklad tvorbou obsahu, který nikdo nehledá.

Jak konkrétně mohu využít analýzu klíčových slov?

Výstupem analýzy klíčových slov je seznam frází rozdělený podle různých kritérií, zejména podle hledanosti, tématu a konkurence.

Tento seznam nám pomůže ke:

Snížení nákladů - z analýzy vybereme to co je pro vaše podnikání hlavní a nejpřínosnější, na to se zaměříme při návrhu struktury, přípravě obsahu i další propagaci. Díky tomu se vyhnete zbytečným experimentům, změnám a snížíte náklady.

Poznání klientů - jaké produkty a služby hledají potenciální klienti nejčastěji? A v jaké fázi rozhodování zrovna jsou a jaký obsah je bude zajímat?

Poznání konkurence - analýza vám ukáže konkurenčnost při cílení na jednotlivé výrazy i jak je hledaná konkurence. Vyhodnocením analýzy získáte odpovědi na otázky, co budu muset udělat proto, abych předběhl konkurenci nebo čemu se vyhnout kvůli příliš velkým nákladům.

Návrh struktury webu a obsahu - po vyhodnocení relevantnosti s ohledem na cílové klienty a konkurenci můžeme na základě analýzy klíčových slov navrhnout lepší strukturu webu a zadání pro tvorbu obsahu.

Další příležitosti - získáte jiný pohled na vaše podnikání, nejen z pohledu konkurence, ale i z pohledu klientů. Pomůže vám pro návrh dalších marketingových strategií

Jak ji děláme?

 

1. Vstupní analýza

Abychom mohli celou analýzu klíčových slov správně připravit, potřebujeme maximum informací o Vašem podnikání, stránkách, cílech a strategii. K tomu nám slouží dokument vstupní analýzy.

Vstupní analýza
 

2. Sběr dat

V první fázi připravíme kompletní přehled hledanosti maximálního možného počtu slov týkající se daného oboru jak na Seznamu, tak na Google.

 
 

3. Skupiny, témata a stránky

Na konci budeme mít dokument použitelný pro SEO, copywriting, PPC, sociální sítě, zbožové porovnávače, linkbuilding.

Přehledně totiž uvidíme informace o všech dotazech, které se pojí s vašimi stránkami.

 • Hledanost
 • Konkurence
 • Příležitost
 • Priorita
 • Skupiny klíčových slov
 • Témata a zaměření
 • Přidružené k daným stránkám
 • Po domluvě u běžícího webu doplnění vstupních stránek (landing pages)
 

Výstup analýzy klíčových slov

K dispozici budete mít dokument se všemi daty a přehledy tak, aby je kdokoliv mohl použít k další práci. Dokument obsahuje jak obecné souhrny, tak konkrétní data a skupiny klíčových slov pro zjednodušení další práce. Veškeré data jsou zde popsané tak, aby se v nich zorientoval i začátečník. Podle vybrané služby získáte kromě dat i konzultace k přípravě zadání nebo k jejich využití.

Kolik stojí analýza klíčových slov?

Cena za analýzu se pohybuje v rozsahu
od 3 000 - 100 000 Kč

Pro upřesnění ceny nás prosím kontaktujte.

Přesnou cenu určíme na základě rozsahu a množství doprovodných služeb. Záleží také na tom, jestli je analýza součástí širších marketingových služeb nebo se jedná o samostatnou službu.

 

Proč od ANT studia?

 • Realizovali jsme již více než 100 analýz klíčových slov napříč mnoha obory a jsme díky tomu kretivnější při návrhu podnětů a efektivnější při sběru dat.
 • Analýzy realizujeme pro malé i velké klienty. Jsme tak schopni snadno přizpůsobit výslednou službu vašim potřebám. V určitých případech tedy zbytečně netvoříme gigantické analýzy, které byste v aktuální situaci nevyužili.
 • Na základě analýzy klíčových slov jsme ihned schopni navázat přípravou strategie interentového marketingu i s následnou realizací. Neztrácíte tak čas s další nadbytečnou komunikací předáváním jiným odborníkům.
 

Více informací k tomu, jak děláme analýzu klíčových slov

 

Domluvte si konzultaci

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte poptávkový formulář

Nebo nás můžete kontaktovat na:
Telefon: +420 774 828 242 | E-mail: info@antstudio.cz

Více kontaktů

Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...