Možnosti vzdálené podpory – sdílení obrazovky

Někdy s vámi potřebujeme sdílet naši obrazovku, na této obrazovce následně ukazujeme potřebné detaily nebo provádíme školení. Díky tomu můžeme sdělit myšlenky rychleji, přesněji, bez nutnosti návštěvy a tím vám šetříme náklady. Někdy naopak potřebujeme vidět problém, který vás trápí a pomoci vám jej co nejrychleji vyřešit.

Připravili jsme nové možnosti spojení, které jsou bezpečné, bezplatné a většinou bez instalace. Je jen na vás, který způsob vám bude vyhovovat nejvíce. Zároveň je pro nás důležité znát vyhovující čas, kdy se s vámi můžeme spojit.

SKYPE

Skype vám umožňuje vytvářet bezplatné hovory a video hovory pomocí internetového připojení a zároveň také sdílení obrazovky. Vyžaduje instalaci programu a vytvoření účtu pro Skype, případně se lze přihlásit pomocí Microsoft účtu nebo Hotmail účtu.

Chci využít Skype

Hangouts

Google Hangouts je komunikační nástroj pro vytváření video hovorů včetně sdílení obrazovky. Nevyžaduje instalaci ani stahování žádného programu. Potřebujete pouze váš prohlížeč a vytvoření nebo přihlášení k jakémukoliv účtu od Googlu. 

Chci využít Hangouts

­TeamViewer

TeamViewer je software pro vzdálenou podporu a přístup. Vyžaduje stažení jednoduchého programu bez nutnosti instalace nebo vytváření registrace. Pomocí vygenerovaného čísla ID a hesla je možné navázat vzdálené sdílení obrazovky.

Chci využít TeamViewer

Joinme

Nová jednoduchá aplikace pro sdílení obrazovky a vzdálenou komunikaci. Vyžaduje stažení jednorázového programu bez nutnosti instalace nebo registrace, který vám vygeneruje přihlašovací kód, pomocí kterého lze pak jednoduše navázat spojení.

Chci využít JoinMe

 

Zeptejte se!

Nenašli jste požadovanou otázku s odpovědí? Napište nám.

Pro rychlé doplnění dotazu.

Adresa pro zaslání odpovědi.

Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...