Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Vzdálená podpora - Hangouts

 

Pro využívání bezplatného komunikačního nástroje Google Hangouts je nutné mít vytvořený účet na Googlu. Můžete například využít svůj účet k emailové adrese v rámci Google Apps nebo Google Analytics. Výhodou této aplikace je, že běží zcela v prohlížeči a nemusí tak nic stahovat ani spouštět.

Stáhněte si Hangouts

 

Po načtení stránky a přihlášení k vašemu Google účtu (v pravém horním rohu), se dostanete na úvodní stránku, kde uvidíte vaše kontakty. Pokud službu užíváte prvně, bude seznam prázdný. Abyste se mohli spojit s naším pracovníkem, je nutné sdělit mu vaší emailovou adresu, pod kterou jste se na Hangouts přihlásili. Druhou možností je vyhledat si našeho pracovníka pomocí jeho emailové adresy, jak si ukážeme níže.

Kliknutím na políčko Nová konverzace můžete začít vyhledávat nové kontakty. Ideální je hledat přes emailovou adresu, najdete tak vždy správný kontakt. Můžete sice vyhledávat i pomocí jména, v takovém případě však můžete najít více uživatelů se shodným jménem.

Poté co naleznete našeho pracovníka pomocí jeho emailové adresy, stačí kliknout na jeho kontakt a zaslat pozvánku. Po jejím přijmutí uvidíte kontakt v seznamu již pokaždé. Abyste mohli zahájit sdílení obrazovky, je nezbytné nejdříve zahájit video hovor. Toho docílíte tak, že kliknete znovu na kontakt, kterému chcete zavolat a na právě straně uvidíte okno se zprávami, kde v jeho horní části kliknete na ikonku videokamery. Tím zahájíte vytáčení hovoru, které je bezplatné.

Následně se vám objeví nové okno s probíhajícím hovorem, kde můžete po levé straně nalézt ikonku obrazovky, kliknutím otevřete nabídku sdílení obrazovky a následně si vyberete první možnost, která je sdílení celé obrazovky.

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů