Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Proč dělat nabídky webové stránky na základě jednoduché poptávky?

 

Tvorba rozsáhlejšího webu nebo e-shopu je srovnatelná s procesem stavby domu. Pokud budete stavět dům, tak také pošlete stavební firmě projekt, podle kterého lze připravit nabídku. V našem oboru také nemůžeme vytvořit nabídku bez přesného zadání. Tímto zadáním je pro samotnou výrobu struktura webu s popisem funkcí a grafické návrhy. Jinak je k řešení možné přistoupit mnoha způsoby a cena se může řádově lišit.

Častá poptávka? Pošlete nám návrh úvodní stránky, potom se rozhodneme

Pokud má web firmě opravdu pomoci, tak by návrh a realizace měla probíhat podle tohoto postupu. Z toho je vidět, jaká příprava by se měla udělat, rozsah se liší individuálně pro každou firmu. Tato práce se opravdu vyplatí, protože pro většinu firem je spuštění první prezentace jen začátek, později je třeba pracovat na propagaci, vyhodnocování a dalším vylepšováním. S dobře připraveným webem jsou pozdější náklady výrazně nižší!

Nejste si jistí výběrem dodavatele? Rozdělte projekt na etapy

Naši klienti si většinou uvědomují potřebu přípravy, přesto již většinou navrhujeme rozdělit projekt na etapy.

Příprava projektu, zadání - výstupem bude zadání pro grafický návrh, nebo rovnou grafický návrh a zadání pro výběrové řízení. Při přípravě bývá vhodné přemýšlet nad strategií následujícího internetového marketingu!

Grafický návrh - předmětem bude dodávka vzhledu prezentace. Až po grafickém návrhu jsou schopní frontend programátoři říct přesnou cenu za realizaci. Díky výběrovému řízení po grafickém návrhu můžete snížit cenu až o 50% a vyhnout se vícepracím.

Výroba webových stránek - výroba kvalitního webu založeného na spolehlivém redakčním systému, který umožňuje hlavně jednoduchou obsluhu a možnost nastavit parametry potřebné z pohledu SEO

Více o tom Jak zadat poptávku.

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů