Tvorba webových stránek

Zajistíme návrh a výrobu úspěšných webových stránek na zakázku nebo levnější webové stránky vycházející ze šablony. Vyrábíme webové stránky v responsivním designu nebo s mobilní verzí. Tvorba webových stránek u nás probíhá formou průzkumu poptávky ve vašem oboru a následně návrhem optimální struktury, grafiky a programováním www stránek. Všechny námi dodané internetové prezentace si můžete sami upravovat v našem nebo opensource redakčním systému. 

 

Proč si vybrat tvorbu www stránek od mravenců? 

 

Soustředíme se na výsledky při stanoveném rozpočtu

Vycházíme z toho, že ve skutečnosti nechcete vytvořit webové stránky, ale chcete pomoci v podnikání. Hlavní cíle většinou jsou zvýšit zisk a posílit značku firmy. Snažíme se o to, aby se investice maximálně znásobila, proto neustále hledáme řešení, jak vyrábět levněji lepší weby a ušetřené prostředky doporučujeme investovat do propagace.

 

Komplexní služby se zárukou

Úspěch na internetu již dnes není o programátorech, ale o kvalitním marketingu, proto většinu našeho týmu tvoří lidé, kteří analyzují poptávku, navrhují strukturu zaměřenou právě na vaše klienty, pomáhají s obsahem a vytváří nejen grafiku webu, ale i logo, vizitky a další. Výroba webových stránek zabírá jen malou část, většina týmu a tedy nákladů je spojena s propagací na internetu.
Díky tomu, že vlastními silami zajišťujeme naprostou většinu potřebných služeb, můžeme nabídnout garanci na výsledky a podpořit ji možností dodávky služeb na splátky.

 

Tým lidí se zkušenostmi

Vytvořili jsme během 11 let již více než 800 webů nebo e-shopů a na projektech aktuálně pracuje 30-40 členů týmu, kteří se specializují na jednotlivé části výroby nebo propagace. Během let a projektů jsme nasbírali mnoho zkušeností a vyzkoušeli různá řešení, proto můžeme doporučit a realizovat vyzkoušená řešení a odradit vás od slepých uliček.

 

Publikujeme

Naše práce nás opravdu baví, proto se snažíme vzdělávat nejen naše členy týmu, ale i klienty a potenciální kolegy. Nové zkušenosti a znalosti publikujeme na našem blogu a sledovat nás můžete i na sociálních sítích jako je Facebook nebo Google+.

 
 

 

Zajímají vás vlastnosti našeho řešení?

 
 • Jednoduché ovládání pomůže zlepšit obsah

  Nechte si předvést, jak jednoduché je spravovat obsah při využití redakčního systému ANT CMS. Díky jednodušší správě obsahu bude váš obsah lepší než konkurenční a zlepšování budete provádět s radostí. Náš systém se vám nebude bez vašeho vědomí měnit, nové funkce doplňujeme pouze na požádání a tak si můžete stejný systém užívat jak dlouho budete potřebovat.

 • Prohlédněte si demo systému

  Podívejte se na demo prezentaci našeho systému a nechte si předvést všechny výhody. U nás nekupujete zajíce v pytli, vše předvedeme a můžete si prohlédnout detaily technického řešení včetně kódu. Webové stránky navíc dále optimalizujeme z pohledu rychlosti.

 • Skvělá podpora katalogů a e-shopů

  Hledáte technické řešení pro prezentaci produktů pomocí katalogu nebo e-shopu? Zvolte řešení od ANT studio. Specializujeme se na katalogy a e-shopy a naše technické řešení je vyladěné pro správu katalogů a specializujeme se i na propagaci rozsáhlejších webových stránek. Máme vyvinuté a stále vylepšujeme propojení potřebná pro propagaci jako je výstup na porovnávače, dynamický remarketing a mnoho dalších.

 • Dalších 40 SEO důvodů

  Zajímají vás podrobnosti z pohledu optimalizace pro vyhledávače? Podívejte se na 40 SEO důvodů, proč nám zadat váš web nebo e-shop. Naší předností není jen technické řešení, ale i přístup k návrhu webu, servis a následná propagace. Prohlédnout SEO důvody.

 • Snažíme se vám být blíže

  Při návrhu kvalitní prezentace je alespoň někdy třeba osobní setkání, při kterém si prohlédneme vaše zázemí. Při osobní návštěvě se snažíme nasát atmosféru firmy, kterou následně předáváme na internet. Proto se s vámi rádi osobně setkáme nejen v krajských městech jako je Praha, Plzeň, Karlovy Vary nebo České Budějovice, ale velmi často nás oslovují klienti z města Příbram, Rokycany, Tachov, Klatovy, Beroun a dalších.

 • Zkušenosti s řešením pro mnoho oborů

  Realizovali jsme webové stránky a katalogy pro mnoho oborů. Díky tomu můžete využít naše zkušenosti s weby pro autobazary, realitní kanceláře, hotely, penziony, restaurace, realitní servery, slevové a kuponové portály, aukční a dražební portály, auto-moto inzertní servery, rozsáhlé internetové obchody (obchodní domy).


 

 

Domluvte si konzultaci

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte poptávkový formulář

Nebo nás můžete kontaktovat na:
Telefon: +420 774 828 242 | E-mail: info@antstudio.cz

Více kontaktů

 
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...