Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Jak na efektivní správu obsahu webových stránek?

 

Po mnoha letech zkušeností práce s klienty jsem vyhodnotil jako optimální následující stav řízení obsahu webových stránek. Tento typ je vhodný jak pro malé firmy, tak pro větší firmy.

Stav je optimální nejen z pohledu nákladů, ale i z pohledu rychlosti.

 

 

K obrázku: U všech vazeb je samozřejmě i zpětná vazba. Tu zde vynechávám, naznačuji zde jen řízení.

Je samozřejmostí, že zaměstnanci firmy jsou schopni si na webu změnit základní věci okamžitě a starají se na webu o svoje příslušné sekce. Například novinky, produkty a podobně. Zásadní je, že se nezabývají se plněním nových informací ve větším rozsahu!

Hlavní výhody

  • Rychlost – zaměstnanec předává podklady okamžitě. V praxi bývá zaměstnanec nebo manažer často přetížen jinými činnostmi a proto se práce celkově prodlužovala. Drobné úkony si také provádí okamžitě sám v redakčním systému.
  • Kvalita kontroly – výstup práce je kontrolován několikanásobně. Zaměstnanec často neměl kvůli časové zátěži možnost svojí práci tolik kontrolovat.
  • Kvalita práce - navíc náš člověk má více zkušeností se systémem a je proškolený i z pohledu SEO. Výstup bude kvalitnější
  • Inovace – díky více času zaměstnanec při kontrole ihned navrhuje inovace a rozšiřování.
  • Finanční úspora – velmi jsme snížili náklady na školené plniče. Díky tomu obsah vždy naplníme rychleji a celkem tedy levněji než jsou náklady na vlastní zdroje firmy.

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.