Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Jak na efektivní správu obsahu webových stránek?

 

Po mnoha letech zkušeností práce s klienty jsem vyhodnotil jako optimální následující stav řízení obsahu webových stránek. Tento typ je vhodný jak pro malé firmy, tak pro větší firmy.

Stav je optimální nejen z pohledu nákladů, ale i z pohledu rychlosti.

 

 

K obrázku: U všech vazeb je samozřejmě i zpětná vazba. Tu zde vynechávám, naznačuji zde jen řízení.

Je samozřejmostí, že zaměstnanci firmy jsou schopni si na webu změnit základní věci okamžitě a starají se na webu o svoje příslušné sekce. Například novinky, produkty a podobně. Zásadní je, že se nezabývají se plněním nových informací ve větším rozsahu!

Hlavní výhody

  • Rychlost – zaměstnanec předává podklady okamžitě. V praxi bývá zaměstnanec nebo manažer často přetížen jinými činnostmi a proto se práce celkově prodlužovala. Drobné úkony si také provádí okamžitě sám v redakčním systému.
  • Kvalita kontroly – výstup práce je kontrolován několikanásobně. Zaměstnanec často neměl kvůli časové zátěži možnost svojí práci tolik kontrolovat.
  • Kvalita práce - navíc náš člověk má více zkušeností se systémem a je proškolený i z pohledu SEO. Výstup bude kvalitnější
  • Inovace – díky více času zaměstnanec při kontrole ihned navrhuje inovace a rozšiřování.
  • Finanční úspora – velmi jsme snížili náklady na školené plniče. Díky tomu obsah vždy naplníme rychleji a celkem tedy levněji než jsou náklady na vlastní zdroje firmy.

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů