Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Povinné webové stránky a údaje pro akciové společnosti

 

 

Od 1.1.2014 jsou na základě nového zákona o obchodních korporacích pro všechny akciové společnosti povinné webové stránky.

Webové stránky musí obsahovat tyto náležitosti

  • Název společnosti
  • Sídlo
  • Identifikační číslo společnosti
  • Informace o zápisu v obchodním rejstříku, případně o zápisu v jiném rejstříku nebo evidenci
  • Pozvánky na valné hromady (pozvánku je nutné zveřejnit nejméně 30 dnů před dnem konání, přičemž musí zůstat přístupná až do dne konání valné hromady).

Tyto základní informace na webu musí být dostupné zdarma a tak, aby byly dostupné jednoduchým způsobem po zadání elektronické adresy. To znamená, nelze je umístit například do zaheslované sekce.

Za nesplnění povinnosti hrozí firmě pokuta až 100 tisíc korun. Navíc pokud by tedy akciová společnost neměla vlastní web, hrozí neplatnost valné hromady. Na druhou stranu nehrozí zrušení společnosti.

V případě, že společností typu s.r.o., platí povinnost zveřejnit stejné údaje, ale pouze pokud již webové stránky vlastníte.

Kde získat narychlo levné webové stránky pro a.s.?

Společnost ANT studio Vám připraví webové stránky do 24 hodin a to včetně naplnění povinných údajů. Stačí nám zaslat logo a název domény, o vše ostatní se postaráme.

Zjednodušené webové stránky pro obchodní společnost vytvoříme na základě šablonového řešení za cenu od 7.000Kč. Tato cena zahrnuje i cenu za webhosting a náklady na doménu na jeden rok. Součástí ceny stránek je redakční systém, ve kterém si budete moci spravovat obsah stránek, přidávat pozvánky a valné hromady a další údaje. Součástí ceny je i telefonická podpora.

Stránky později můžete rozšiřovat o mnoho dalších funkcí a vybudovat na jejich základě plnohodnotný web.

Ukázky šablon s kompletními funkcemi si můžete prohlédnout zde:

Kontaktujte nás a stránky mohou být do 24 hodin připravené.

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů