Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Reference na mapě – ukažte, že jste lepší než konkurence

 

Dnes jsme zveřejnili nový originální modul, který pomáhá našim klientům ukázat, že jsou lepší než ostatní. V dnešní době je potřeba stále více ukázat kromě jiných věcí:

 

  • Rozsah působení činnosti firmy - na mapě je ihned vidět oblast působení.
  • Zkušenosti - je jen na vás, jak reference popíšete a jaké fotky doplníte.
  • Tradici - reference je možné doplnit několik let zpětně a řadit je podle času.

Toto řeší náš modul reference rozšířený o mapový modul. Modul navíc zajišťuje kvalitní optimalizaci pro vyhledávače. Co to znamená? Systém je založen na katalogu, který nevyžaduje téměř žádné nároky na kvalifikaci obsluhy, přesto jsou výstupem kvalitní stránky, které mají automaticky nastavené SEO faktory jako titulek, provázání odkazy sostatními stránkami a podobně. Vše si můžete pohodlně třídit do skupin, jejichž názvy většinou obsahují slova, na která chcete být k nalezení. Například skupina Plastová okna, Dřevěná okna a podobně.
Výhodou je možnost regionalizace a tím zvýšení návštěvnosti a následně prodejů. O tom jak to přesně funguje, vás bude přesně informovat náš odborný konzultant.

Hlavní novinkou je zobrazení referencí na mapě poskytované společností Google, včetně interaktivních funkcí umožňující přesné zobrazení místa reference.

Katalog nabízíme buď ve standardním provedení za velmi příznivou cenu, nebo jej graficky a funkčně přizpůsobíme přesně vašemu webu a vašim potřebám.

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.

Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů