Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více informací o ochraně osobních údajů

Copywriting

Cílevědomé texty, které vám vydělají víc

Využijte služeb copywritera a nechte si napsat texty, které fungují. Tak, aby vás vyhledávače našly, lidé četli a vy více prodávali. 

V čem vám dobře napsané texty pomohou?

Zaujmete vyhledávače
i opravdové lidi

Aby měl texty na webu či e-shopu kdo číst, musí je nejprve vyhledávače najít. Proto kombinujeme SEO copywriting a tvůrčí psaní.

Proměníte obsah webu na zážitek

Dopřejte svým zákazníkům čtivé texty bez chyb a naplňte jejich očekávání. Budou se k vám vracet, ať už máte web, e-shop nebo blog. Oblíbí si vás, nakoupí, doporučí.

Získáte zákazníky i obchodní partnery

Přesvědčivý obsah vede nejen k novým objednávkám, poptávkám služeb a k výdělku, ale i k lepší reprezentaci před možnými partnery. 

Komu jsme už našli vhodná slova?

Podívejte se na námi realizované projekty!

Chcete vidět více?

Prohlédnout další

Texty osázený e-shop pro bylinnou Mast Kloubovku

Řemeslný copywriting pro web Klempo KV

Životní příběh na webu módní návrhářky

Marketingové texty pro RE/MAX G8 Reality

Inspirativní copy k interiérům pro ATAN nábytek

Obsah do PPC reklam pro Autocentrum Jan Šmucler

Obsah, který má výsledky!

Chcete texty, které dají zákazníkům to, pro co si k vám přišli? Volejte nebo pište.

Jak takové psaní textů na web/e-shop probíhá?

1. Rozbor uživatelů, jejich potřeb, přání a starostí

Odhalíme, co vaše zákazníky trápí, kdo jsou, co chtějí, co je zajímá a co mají rádi. A podle toho zvolíme způsob komunikace a vytvoříme texty s dobrým koncem. Tím marketingovým.

2. Poznání vašeho oboru a hledání klíčových slov

Váš obor proto, abychom znali klienty, styl komunikace i konkurenci a aby copy fungovalo tak, jak má. Klíčová slova proto, aby vás v moři internetu našli. Nakrmíme SEO i skutečný obsah.

3. Psaní, škrtání, editace a zase to psaní

Sám copywriting, psaní firemních příběhů, popisků, PR článků, sloganů. Teď vzniká ten pravý obsah, který ruku v ruce s grafikou a fotkami tvoří korunu vašeho projektu.

Co dalšího pro vás můžeme udělat?

 

Copyediting

Ať už vás trápí gramatika, psaní velkých písmen nebo jen nechcete texty na webu zcela měnit, řešením je copyediting. Texty opravíme, poladíme, optimalizujeme pro vyhledávání. 

Správa a plnění obsahu

Texty máte perfektní, příběhy vašich produktů promlouvají. Teď zbývá dostat je na váš nový web a starat se o ně. Aktualizovat je, upravovat podle potřeby. I s tím vám rádi pomůžeme. 

SEO

Dobré texty, které nejsou optimalizované pro vyhledávače, jsou jen dobré. Vy potřebujete, aby byl váš obsah čtivý, dobrý, funkční a byl vidět. Upravíme a zviditelníme váš web. 

Položení dotazu

Položte jakoukoliv otázku. Odpověď dostanete během několika dnů. Nejzajímavější dotazy umístíme na naše stránky.