Doporučené šablony pro WordPress

 

Co je vlastně šablona?

Šablona nebo-li template či theme je kompletní balíček složený z grafického kabátu a základních stavebních prvků, které do jisté míry předznamenají, jak bude vaše nová webová stránka vypadat a jaké funkce bude nabízet.

Šablony lze rozdělit na tři druhy

 

Prémiové

Prémiové nebo-li placené šablony jsou vyrobeny často na profesionální úrovni a nabízí mnoho užitečných funkcí, díky kterým budete mít širší možnost přizpůsobit si web podle vašich představ. Cena premiových šablon se pohybuje zhruba kolem 60 dolarů a jejich použití zásadně doporučujeme. Tipy na některé oblíbené šablony naleznete níže.

 

Bezplatné

Bezplatné šablony nabízejí pouze základní funkce pro velmi jednoduché weby nebo blogy. Často jsou vytvářeny samotnými uživateli a mohou se tak zde vyskytovat nechtěné reklamy nebo chyby, které mohou způsobovat komplikace. Jsou vhodné do začátku, pokud si chcete vyzkoušet realizaci sami pomocí našeho návodu. Tipy na některé bezplatné šablony naleznete na oficiální stránce WordPressu

 

Na míru

Pokud raději dáváte přednost unikátnímu grafickému návrhu stránek, můžeme vám také vytvořit vlastní grafický návrh v rámci výroby originálního WordPressu na míru, kde se řídíme podle volně dostupných webových standardů. Pro rozsáhlejší webové stránky s potřebou individuálních funkcí doporučujeme využít náš vlastní redakční systém, který je pro tento druh realizaci již v základu lépe připraven.

 

Jak vybrat správnou šablonu?

Výběr správné šablony pro váš web vytvořený v redakčním systému WordPress je výchozím bodem pro jeho celý design a funkce. Předem vytvořená šablona umožňuje poměrně levné a rychlé vyhotovení základního designu celého webu, který lze následně upravovat dle vašich potřeb a naplnit vlastním obsahem. Rádi vám poradíme s výběrem, případně zkontrolujeme vámi vybranou šablonu pro realizaci vašich webových stránek ve WordPressu.

 
 

Vyběr námi doporučených šablon

Hledám univerzální a moderní design

Dvojice šablon Avada a Enfold patří v současné době mezi velice oblíbené šablony, ze kterých lze vytvořit jednoduchý a profesionální web pro každé téma. U každé šablony máte zároveň na výběr z několik variant provedení podle tématických oblastí jako je například byznys, zdravotnictví, hoteliérství, restaurace a další. Jejich využití je zkrátka univerzální a jednoduché na následnou správu obsahu.

 

Hledám konkrétní téma a funkčnost

Kromě univerzálních a tematických neutrálních šablon lze nalézt také řadu tématicky zaměřených podle druhu podnikání nebo zaměření. Tématické šablony často mají také některé předpřipravené moduly, které mohou být s daným tématem užitečné (např. rezervační nebo poptávkový systém, správu referencí či napojení na další různé služby).

Široký výběr šablon naleznete například na themeforest.net kde můžete vyhledávat podle nejrůznějších témat. Zakoupení a instalaci šablony na redakční systém WordPress se základním nastavením jsme pro vás schopni udělat již od 12 990 Kč.

Výběr tématických šablon pro WordPress

Domluvte si konzultaci

Napište nám, co pro Vás můžeme udělat nebo vyplňte poptávkový formulář

Nebo nás můžete kontaktovat na:
Telefon: +420 774 828 242 | E-mail: info@antstudio.cz

Více kontaktů

Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...