Krmné směsi Kvídera – realizace e-shopu

B2B i B2C e-shop s mnoha funkcemi na míru pro velkého dodavatele krmných směsí.

Z PrestaShopu na ANT CMS

Původně byl obchod https://www.krmnesmesikvidera.cz/ provozován na systému PrestaShop, tento systém se časem ukázal jako nevhodný pro složitější řešení a klient si vybral naše řešení, protože máme zkušenosti s PrestaShop a kromě veškeré požadované funkčnosti, její individualizace a grafiky na míru máme připravený převod dat z běžícího PrestaShopu na ANT CMS.

Díky mnoha modulům, které naše řešení má již připravené jsme projekt mohli realizovat v extrémně krátkém čase, cca během dvou měsíců.

Poznámky k realizaci e-shopu

Administrace

Administrace umožňuje nejen kompletní správu obsahu, ale i dohled nad provozem, který mnoho systémů nenabízí. Příkladem je sledování maržovosti prodeje jednotlivých produktů s ohledem na různé nákupní ceny v delším období (nová verze skladu), dále maržovost celých kategorií. Náklady na dopravu ve zvoleném období. Vše v přehledných manažerských reportech, včetně grafů.

V tomto e-shopu jsme také inovovali řízení variant a jejich odečítání ze skladu. Příklad: Majitel e-shopu nakoupí 24 tun pšenice a tu následně prodává v různých baleních, za různou cenu a potřebuje mít neustále přehled o zbývající zásobě ve všech variantách. Nově jsme také rozšířili B2B funkce o varianty produktů.

Ruku v ruce s kamennou prodejnou

E-shop je využíván i pro rychlý prodej na prodejně. V tomto případě se vzhledem k povaze sortimentu nevyužívá čteček čárových kódů, které využívají jiní naši klienti, ale přesto je e-shop vhodnější nástroj než mnoho jiných ekonomických systémů. Řešili jsme i nastavení individuálních práv pro pokladní.

 

Systém TASHA

Rádi bychom zmínili naší zkušenost se systémem Tasha, který umožňuje optimalizovat rozvozy objednávek z e-shopu.

Další zkušenosti a možnosti vám rádi představíme při osobní schůzce.

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...