REALIZACE ÚSPĚŠNÉHO E-SHOPU PRO VÝROBCE PORCELÁNU

Vyjádření klienta

"Po velmi svízelné situaci v roce 2014, do které nás dostal náš původní webmaster, jsme oslovili společnost ANT studio. Tito mravenci dokázali, že v tomto, pro mne nepochopitelném oboru, pracuje také někdo ochotně, rychle, zodpovědně a dokáže mi vše polopatě vysvětlit. Díky velmi rychlé domluvě a realizaci nového e-shopu a základním optimalizacím jsme velmi rychle dohnali ztrátu z počátku roku.

Při bilanci roku 2014 si nejvíce cením rozhodnutí, že jsme se obrátili na Vaši firmu a díky tomu jsme dosáhli zhruba stejného obratu jako porcelánka s 50 zaměstnanci (nás je celkem 7), poslední dva měsíce jsme se prakticky nezastavili, nebyli jsme daleko od toho abychom neskončili v Dobřanech na psychiatrické klinice.

V příštím roce chceme zakoupit novou větší pec, přistavět patro a těšíme se na další spolupráci s mravenci."

Další vývoj

Díky návazným pracím na optimalizaci eshopu jsme stabilizovali počty objednávek a obratů firmy. I díky tomu jsme se rozhodli pro rozšíření prostřednictvím německé jazykové mutace a oslovení většího počtu klientů z německy mluvících regionů, pro které je naše zboží velmi atraktivní jak cenou, kvalitou ale také vkusu klientů. Nemalou výhodou byl i zvýšený komfort při objednávání pro stávající klienty. Což se potvrdilo velkým nárůstem objednávek. Díky mravencům se již nebojíme neznámých kroků a tak spouštíme anglickou mutaci a tzv. responzivní design pro použití v mobilních zařízeních.

 

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...