Tvorba webových stránek pro lékaře - ukázka realizace MUDr. R. Doubková

Pro plzeňskou lékařku MUDr. Radku Doubkovou jsme zajistili programování webové prezentace na základě grafického návrhu dodaného grafičkou Hankou Lehmanovou. Webové stránky obsahují redakční systém, který umožňuje jednoduše změnit například ordinační dobu nebo přidat upozornění na dovolenou.

Kromě webových stránek můžeme dodat i rezervační systém, případně e-shop. Pro lékaře realizujeme také reklamní kampaně tak, aby odpovídaly etickým normám nebo doporučením lékařské komory.

Další možností je rozšíření o zabezpečenou sekci tak, aby pacienti nebo jiní lékaři (laboratoře) měli přístup do zabezpečené sekce jen s vlastními přihlašovacími údaji. V této sekci můžete bezpečně uchovávat informace o pacientovi a zároveň tak si usnadníte sdílení dat. Vše může být doplněno o "stavy" pacienta a rozesílání změn stavů na vybrané uživatele/doktory. Například informace o změně stavu u výsledku testů doplněnou o text "test je připraven k vyzvednutí".

Přemýšlíte o internetových stránkách pro vlastní praktickou nebo zubní ordinaci? Kontaktujte nás, pomůžeme vám s návrhem i realizací.

 Tvorba webových stránek pro lékaře

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...