Úspěšný web a marketing pro poskytovatele nebankovních půjček, značka rychle

Poskytovatel rychlých půjček samozřejmě potřeboval nové webové stránky velmi rychle. Rychlost je pro nás výzva a tak jsme ve velmi krátkém čase připravili originální grafický návrh a následně responsivní webové stránky včetně kalkulátoru.

S finančním trhem máme rozsáhlé zkušenosti, proto jsme schopni nový web vytvořit nejen rychleji, ale hlavně levněji než konkurence.

Součástí takovéhoto webu samozřejmě musí být online kalkulačka, která umožňuje uživateli navolení částky a období splácení, dále možnost zažádat o schválení půjčky. Uživatel po odeslání automaticky obdrží do své e-mailové schránky všechny povinné údaje a podklady včetně variabilního symbolu. Údaje potvrzuje a podepisuje jedním kliknutím ze svého e-mailu. Administrátor stránek může spravovat uživatele a jejich půjčky v systému, který je součástí správy webových stránek. Nyní připravujeme sekci s údaji o půjčkách dostupnou po přihlášení klientům, kteří půjčku již využili.

Kromě samotné realizace webu, jsme připravili kompletní marketingový plán, ve kterém jsme si nastavili měřitelné cíle s požadovanou návratností a následně kompletní rozsah prací. Již v prvním měsíci jsme i v takto konkurenčním oboru stanovené cíle přesáhli více než trojnásobně.

Úspěšný web a marketing pro poskytovatele nebankovních půjček

Oblast reference

Chcete podobný web? Nebo máte jen dotaz?
Naše práce je o plánování, spolehlivosti a výsledcích!

Pojďme se setkat,

ukážeme vám, jak díky nám budete na internetu úspěšnější!

Naše práce je o plánování,...